Bij spoed: 112
Geen spoed: 0900-8844

Politie zoekt getuigen van grafschennis Den Haag

Op de begraafplaats aan de Wijndaelersingel in Den Haag is op vrijdag 21 februari rond 19:45 uur grafschennis gepleegd. De politie doet onderzoek en komt graag in contact met getuigen en nabestaanden.

Politieauto

Rond 19:45 uur zijn meerdere graven en urnen vernield op de begraafplaats aan de Wijndaelersingel in Den Haag. Ook zijn meerdere hekken vernield.

Getuigen

De recherche doet onderzoek naar de vernielingen. Heeft u tussen 19:45 uur en 20.15 uur iets gezien in de buurt van de begraafplaats aan de Wijndaelersingel in Den Haag? Of heeft u op een andere manier informatie die het onderzoek kan helpen. Beschikt u bijvoorbeeld over beeldmateriaal, bijvoorbeeld afkomstig van beveiligingscamera’s, videodeurbellen of dashcam’s in nabij geparkeerde voertuigen? Neem dan contact op met de politie.

Bel de politie

0900-8844

Bel de Opsporingstiplijn (gratis)

0800-6070