Opsporingsbericht
Plaats Delict
Inbraak bouwcontainers – Burgemeester Jansenplein – Hengelo
Aan het Burgemeester Jansenplein in Hengelo braken enkele personen in op een afgesloten bouwterrein en stalen voor ruim 7.000 euro aan gereedschappen. Herken jij (een van) hen? Laat het weten!
De verdachten braken twee hekken open om binnen te komen. Ze waren vermoedelijk vier man sterk: twee pleegden de inbraak, de derde stond op de uitkijk en de vierde bestuurde de auto waarmee ze de gestolen gereedschappen vervoerden.
Over de gestolen gereedschappen
De mannen stalen gereedschappen van de merken Bosch, Makita en Festool. Het ging onder meer om boor-, slijp-, decoupeerzaag- en invalzaagmachines, boorhamers, accu’s, een multitool en accu slagmoeraanzetters.
Vragen
- Herken jij (een van) de verdachten?
- Heb jij gereedschappen te koop aangeboden zien worden en vertrouwde je het niet helemaal?
- Heb jij meer informatie over deze inbraak?
Neem dan contact met ons op! Dit kan ook anoniem (zie ‘Contact’).
Deel ook je vermoedens
Neem ook contact met ons op als je alleen een vermoeden hebt over een persoon (dit kan ook anoniem, zie ‘Contact’). Wees niet bang dat wij deze persoon onmiddellijk zullen aanhouden. Wij voeren altijd eerst een uitgebreid onderzoek uit. Daaruit blijkt of een aanhouding wel of niet aan de orde is.
Contact
Klik op ‘Neem contact op’ of bel de gratis tiplijn op 0800-6070. Blijf je liever anoniem? Bel dan Meld Misdaad Anoniem op 0800-7000 of ga naar meldmisdaadanoniem.nl. Meld Misdaad Anoniem is een onafhankelijk meldpunt en dus niet van de politie. Je hoeft geen gegevens achter te laten en jouw informatie wordt alleen doorgegeven als het op geen enkele manier naar jou te herleiden valt.
2025023444