Opsporingsbericht
Opsporing Verzocht
Bureau Brabant
Oplichting door nepagenten - diverse locaties - Helmond, Eindhoven
Deze vrouw deed alsof ze van de politie was. Zo wist ze bij een 75-jarige mevrouw uit Helmond sieraden en bankpassen afhandig te maken. Vervolgens pint de oplichtster op diverse locaties in Eindhoven met de buitgemaakte passen. Wie herkent deze vrouw?
Op 2 januari wordt de 75-jarige vrouw gebeld door een man die ook zegt van de politie te zijn. Hij vertelt dat er twee mannen zijn aangehouden die een woningoverval wilden plegen, waarbij ze het voorzien zouden hebben op de woning van mevrouw. De man aan de telefoon zou een agent sturen die de sieraden, bankpassen en creditcard dan 'ter beveiliging' zou komen ophalen.
En dan verschijnt de nepagente, de vrouw op de beelden, bij het slachtoffer aan de deur. We zien haar op de bewakingsbeelden de straat in komen lopen, even later loopt ze terug met in haar hand een sieradenkistje, met daarin de waardevolle sieraden van het slachtoffer. Ook zien we haar op diverse locaties in Eindhoven pinnen met de bankpassen van het slachtoffer.
Ze staat goed op de beelden, ze moet haast wel te herkennen zijn. Tip dus als je weet wie of waar zij is. Help zo mee om deze oplichtster te vinden. Via haar hopen we ook zicht te krijgen op de nepagent die het slachtoffer belde, én op de criminele organisatie erachter.