Opsporingsbericht
Explosie – Loosdrechtseweg – Hilversum
Vrijdagavond 21 februari rond 21.30 uur vond een explosie plaats bij een huis aan de Loosdrechtseweg in Hilversum. Heb je iets gezien of heb je camerabeelden? Deel die dan met de politie.
- Verdachte: man, met lichte huidskleur van 1.85/1.90 meter lang, zwarte kleding met zwarte capuchon op
Rond 21.30 uur vond een explosie plaats bij een huis aan de Loosdrechtseweg. Door de explosie ontstond er brand, die gelukkig snel door verschillende buurtbewoners kon worden geblust. De woning raakte (deels) beschadigd. Gelukkig raakte niemand gewond. Mogelijk werd de explosie veroorzaakt door illegaal vuurwerk.
Buurtonderzoek
De politie kon direct al een aantal getuigen spreken. In de dagen na de explosie is uitgebreider buurtonderzoek verricht. Uit het onderzoek kwam naar voren dat er mogelijk één verdachte betrokken is bij de explosie.
Heb je informatie? Deel die dan (anoniem)
Woon je in de buurt van de Loosdrechtseweg en heb je iets gezien/gehoord of heb je camerabeelden waarop mogelijk iets verdachts te zien is? Deel die dan met de politie via onderstaand tipformulier of bel informatie (gratis) door via 0800-6070. Anoniem melden kan ook via Meld Misdaad Anoniem.
